Wyzwanie fotograficzno-plastyczne

Czuwaj!
Zapraszamy serdecznie na wyzwanie fotograficzno-plastyczne organizowane w  hufcu Wrocław przez HSŚ NYSA!

Na czym będzie ono polegać? Uczestnicy w dniu wyzwania, po rejestracji i pobraniu materiałów w punkcie startowym, otrzymają szczegółowe informacje o wyzwaniu. Ich zadaniem będzie stworzenie pracy plastycznej (np. rysunku, obrazu itp. o formacie A4) lub fotografii (o formacie 15×21 tj. w centymetrach 15,3 x21,1 w pikselach 1807×2492) w podanej tematyce w przeciągu 5 godzin. Do wyzwania zgłaszać się mogą pojedynczy harcerze, harcerki, instruktorzy lub całe patrole, jednak prace konkursowe są oceniane indywidualnie. Wyzwanie zostanie zakończone konkursem fotograficzno-plastycznym. Zwieńczeniem przedsięwzięcia będzie koncert w czasie festiwalu Bumerang. W ramach wpisowego przewidziane dla uczestników są również obiad, materiały do użycia w pracach, nagrody dla 3 pierwszych miejsc (w dwóch kategoriach: plastyczna i fotograficzna) oraz pamiątka z wydarzenia.

Organizatorzy nie zapewniają sprzętu fotograficznego ani do obróbki zdjęć (startujący w kategorii „fotografia” muszą posiadać swój aparat i laptop oraz możliwość przesłania gotowej pracy do organizatorów). Wstępne zgłoszenia przyjmujemy do 31.01.2023 na maila daria.karas@zhp.net.pl  (prosimy o podanie liczby osób oraz kontaktu do opiekuna – jeśli uczestnik jest niepełnoletni) po uzyskaniu liczby chętnych prześlemy dokładne informacje.

Bardzo proszę o przekazanie zaproszenia w Waszych środowiskach – wyzwanie jest skierowane do wszystkich harcerzy, którzy będą tego dnia we Wrocławiu, nie tylko z naszego hufca ?
phm. Katarzyna Boćkowska
Szefowa Zespołu Informacji i PromocjiHufca ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej
Udostępnij

About phm. Maciej Gralak

Administrator strony

View all posts by phm. Maciej Gralak →