Regaty Wodne w klasie Omega

MIEJSCE I TERMIN REGAT Regaty zostaną rozegrane w dniu 7.10.2023 na akwenie w centrum miasta Wrocławia. Jednostki będą zacumowane przy Bulwarze Dunikowskiego. 

BIURO REGAT Biuro regat zostanie otwarte w dniu 7.10.2023 od godz. 7:55 przy bulwarze Dunikowskiego. Dokładna lokalizacja zostanie podana załogom na kilka dni przed wydarzeniem.

 • PROGRAM REGAT 8:00 – 9:30 – przyjmowanie (potwierdzanie) zgłoszeń w biurze regat 9:30 – odprawa sterników 10:30 – sygnał rozpoczęcia pierwszego wyścigu 

 • Regaty zostaną rozegrane niezależnie od pogody. Ilość biegów jaka zostanie rozegrana zostanie podana w dniu regat na odprawie sterników. Tydzień przed turniejem żeglarskim uczestnicy zostaną powiadomieni o formie regat. 

 • ZGŁOSZENIA Wstępnych zgłoszeń należy dokonać do soboty 30.09.2023, do godz. 21:00 drogą elektroniczną na adres: wroclawpoludnie@zhp.pl. Zgłoszenia internetowe są zgłoszeniami finalnymi. W zgłoszeniu należy podać: Hufiec, imiona załogantów i sternika oraz rok urodzenia, a także numer kontaktowy, adres w domenie zhp.net.pl. 

  W przypadku niepełnoletniej załogi dodatkowo prosimy podać dane opiekuna. 

 • UCZESTNICY 

  Do udziału w Regatach Żeglarskich zapraszamy reprezentacje drużyn: wszystkich specjalności wodnych oraz lądowych których członkowie realizują elementy wychowania wodnego lub interesują się żeglarstwem prywatnie. Uczestnikami są członkowie Związku Harcerstwa Polskiego, posiadający opłacone składki członkowskie do IV kwartału włącznie. 

 • Sternik z uprawnieniami min. żeglarza jachtowego + 3 osoby załogi, 

 • Sternik nie musi być osobą pełnoletnią, 

 • Członkowie załogi : max skończone 25 lat. 

 • Opiekun załogi MUSI być osobą pełnoletnią

Udostępnij

About phm. Maciej Gralak

Administrator strony

View all posts by phm. Maciej Gralak →