NOWOROCZNE SPOTKANIE INSTRUKTORSKIE

DRUHNY I DRUHOWIE !
Komenda Hufca ZHP Wrocław-Południe oraz Rada Kręgu Seniorów i Starszyzny „Rodło„ serdecznie zaprasza instruktorów naszego hufca na NOWOROCZNE SPOTKANIE INSTRUKTORSKIE, które odbędzie dnia 25 stycznia br.(sobota)o godz.17.30 w Harcerskim Ośrodku Wodnym  „Rancho” przy ul. Na Grobli 49.
Spotkanie ma charakter składkowy. Proponujemy, aby każdy z nas przyniósł to, co uważa za stosowne (np. ciasta, ciasteczka, owoce, zimne napoje, sałatki, wędliny itp.). Mile widziane będą śpiewniki, instrumenty muzyczne oraz zespołowe gry i zabawy. Mamy nadzieję, że wspaniale spędzimy czas oraz pozwoli to na integrację instruktorów hufca. Nie obowiązuje strój organizacyjny. Osobom, które mają kłopot z dojazdem na Rancho zorganizujemy koleżeński przejazd. Prosimy o kontakt w tej sprawie. Ze względów organizacyjnych bardzo proszę o potwierdzenie swojej obecności na spotkaniu do dnia 18 stycznia br.
Czuwaj!

Przewodnicząca Kręgu hm. Teresa Maziarz – Machay
/tel.601774410 lub 713220602

Komendantka Hufca hm. Izabela Żurowska

Udostępnij

About phm. Maciej Gralak

Administrator strony

View all posts by phm. Maciej Gralak →