Kurs operatora pilarek

Opis: W działalności harcerskiej coraz częściej posługujemy się pilarkami spalinowymi. Podczas obozów, biwaków lub innych aktywności to narzędzie jest coraz częściej widywane. Czy jednak przebywając na formach wypoczynku harcerskiego zdajemy sobie sprawę iż powinniśmy posiadać uprawnienia do użytku tego typu narzędzi?

Zakres tematyczny: program kursu przewiduje opanowanie przez kandydatów wiadomości z zakresu budowy i zasad działania pilarki spalinowej oraz sprzętu pomocniczego używanego przy pozyskaniu drewna, przyswojenie podstawowych wiadomości o organizacji procesu technologicznego pozyskania drewna oraz zagrożeń życia i zdrowia z nim związanych. 

Koszt kursu:  300 zł

Uczestnik w dniu rozpoczęcia kursu musi mieć ukończone 18 lat. 

Miejsce: Harcerski Ośrodek Wodny „Rancho”, ul. Na Grobli 49 Wrocław

Termin:  26.03.2022 r. 

8-10 godzin szkoleniowych

Zgłoszenia:  Link do zgłoszeń: https://forms.office.com/r/Nc9qY3fD8q 

Termin zgłoszeń i wpłat: 11.03.2022

Liczba miejsc na kurs: 20

Potwierdzenie uczestnictwa w kursie uczestnik otrzymuje na podanego w ankiecie maila po  wypełnieniu ankiety zgłoszeniowej oraz dokonaniu wpłaty na kurs

Wypełnienie samej ankiety nie decyduje o kwalifikacji na kurs!

Wpłaty:

Na konto Hufiec Wrocław-Południe HST : 80 1750 0012 0000 0000 4112 0746 , w tytule wpłaty wpisujemy „Imię i nazwisko, składka zadaniowa – kurs pilarza”

Cena kursu zawiera obiad dla uczestnika.

Udostępnij

About phm. Maciej Gralak

Administrator strony

View all posts by phm. Maciej Gralak →