Kurs Operatora Pilarek Spalinowych HST

W działalności harcerskiej coraz częściej posługujemy się pilarkami spalinowymi. Podczas obozów, biwaków lub innych aktywności to narzędzie jest coraz częściej widywane. Czy jednak przebywając na formach wypoczynku harcerskiego zdajemy sobie sprawę iż powinniśmy posiadać uprawnienia do użytku tego typu narzędzi? Ukończenie szkolenia wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych wychowanków!

Ukończenie szkolenia na operatora pilarek łańcuchowo – spalinowych uprawnia do pracy pilarką spalinową, przy czynnościach nie związanych ze ścinką i obalaniem drzew. Posiadanie uprawnień operatora pił łańcuchowych jest wymagane nie tylko przy pracach leśnych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami szkolenie BHP przy obsłudze pilarki spalinowej powinni posiadać między innymi ogrodnicy, dekarze, drogowcy, budowlańcy, strażacy, samowyrobnicy drewna oraz inne osoby korzystające z pilarki spalinowej.
Koszt kursu to 375zł.
Kurs odbędzie się w przypadku zebrania min. grupy 12 osób.
Maksymalna ilość uczestników to 20 osób.

Regulamin:
https://drive.google.com/file/d/1KAVzoYgs6-UM6s8UYXbZdYxZYS-FO-Df/view?usp=sharing
Formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/sWxHWkoNm6pSnaj56

About phm. Maciej Gralak

Administrator strony

View all posts by phm. Maciej Gralak →