Badanie Drużynowego 2019

Droga Druhno Drużynowa/Drogi Druhu Drużynowy!

Jak co roku, zapraszamy do wypełnienia kolejnego już Badania Drużynowego, które dotyczy Twojej działalności i prowadzenia drużyny. Badanie kierujemy przede wszytskim do drużynowych, którzy prowadzili drużynę w roku harcerskim 2018/2019.

Informacje w ten sposób zebrane są bardzo ważne dla naszej organizacji i bardzo jej potrzebne. To właśnie one mogą nam dostarczyć wiedzy na temat tego, na jakim etapie realizacji jest przyjęta w 2017 roku Strategia ZHP 2025, jak również tego, w jakich aspektach Waszego działania potrzebujecie największego wsparcia. W ewaluacji procesu wdrożenia Strategii ZHP 2025 Twoja perspektywa – perspektywa Drużynowej, Drużynowego – jest jedną z kluczowych, tym bardziej zachęcamy do poświęcenia kilku chwil i pokazania nam jej.

Rozumiemy, że niektóre pytania są szczegółowe i niekoniecznie będziesz mieć pod ręką dokładne dane. W takim wypadku nie zniechęcaj się, po prostu oszacuj wartość najlepiej jak potrafisz/pamiętasz, bez sięgania po szczegółowe dokumenty. Może też okazać się, że pewne odpowiedzi sprawią, że nie zostaniesz zakwalifikowany/a do dalszej części ankiety.

Nie ma złych odpowiedzi, wszystkie Twoje opinie są dla nas bardzo ważne.

Na Twoje odpowiedzi czekamy do 30 września 2019 r.

Link do badania >>>>>>TUTAJ<<<<<<<

Udostępnij

About phm. Maciej Gralak

Administrator strony

View all posts by phm. Maciej Gralak →